نرم افزار «شاخ شیطان» تولید شد

نرم ‏افزار «شاخ شیطان» به منظور آشنايي هر چه بيشتر کاربران دنياي مجازي با ماهيّت واقعي منحرفين از مکتب آخرين پيامبر الهي و به عنوان جامع ترين نرم‏ افزار نقد و بررسي فرقه ضاله وهابيّت به همت معاونت فنی مؤسسه احرار اندیشه برای نسخه اندروید بازتولید شد

اين محصول به گونه اي طراحي و توليد گرديده است که براي همه کاربران در هر سطح علمي و فرهنگي قابل استفاده و مفيد باشد.


علت نامگذاري

نام اين نرم ‏افزار برگرفته از روايت پيامبر اکرم(ص) درباره فرقه ضاله وهابيّت است: «احمد بن حنبل» در مسند خود از «ابن عمر» نقل مي کند که پيامبر اعظم(ص) فرمودند: «بار پروردگارا! “شام” را براي ما مبارک بفرما؛ بارپروردگارا! “يمن” را براي ما مبارک بفرما». اصحاب عرضه داشتند: در باره نجد هم دعا کنيد. پيامبر مجددا همان دعاي قبلي را تکرار فرمودند. دوباره اصحاب عرضه داشتند: پس نجد چه؟ پيامبر(ص) فرمودند: «آغاز زلزله و فتنه‏ ها از آنجاست» و در ادامه فرمودند: «شاخ شيطان از آنجا (نجد) طلوع مي‏کند.»

«ترمذی» در مناقب و «مسلم» نيز در صحيح خود آورده اند: پيامبر (ص) رو به مشرق کرده فرمودند: «رييس کفار و امت شيطان از آنجا طلوع مي‏کند».

مراد از مشرق همان سرزمين وهابيت است. نجد، محل ظهور فرقه ضاله وهابيّت است. اهل آن سرزمين را نجديون، سلطان آنها را سلطان نجد، و سلطنت آنها را سلطنت نجديه مي خوانند. از جلمه کساني که مصداق اين احاديث را وهابيت دانسته، «شيخ سليمان بن عبدالوهاب» برادر «محمد بن عبدالوهاب» سرکرده وهابيت است.


امکانات نرم‏ افزار

محتويات نرم‏افزار شاخ شيطان که ارائه گرديده است شامل هشت بخش کلي بدين شرح است:

نگاه ويژه:

1 –  تاريخچه: در قسمت تاريخچه کاربران مي توانند شرح مفصلي از پيشينه، تاريخ و فعاليتهاي وهابيّت را از بدو تاسيس تا کنون در قالب 50 عنوان مطالعه و مشاهده بفرمايند.

2 – سخنان شنيع: شامل 120 عنوان مطلب درباره فتاوا و سخنان شنيع و خلاف عرف و حق از علما و مفتيان وهابيت در موضوعاتي همچون: فتاواي حرمت شکنانه، فتاواي خلاف عرف، فتاواي ضد دين، فتاواي مضحک، فتاواي ضد مسلمات و … (برخي از مطالب اين قسمت با سند تصويري ارائه گرديده است)

3 –  فتاواي تکفيري: اين قسمت در بر دارنده 70 عنوان مطلب درباره فتاواي تکفيري علماي وهابيت در موضوعاتي همچون: تکفير اهل سنت، تکفير علماي شيعه، تکفير تمامي مسلمانان، فتاواي تخريب قبور، فتاواي جهاد بر ضد شيعه و … (بسياري از فتاوا و محتويات با سند تصويري است)


4 – وهابيت از منظر عقل و شرع:  شامل 400 عنوان مطلب پيرامون فرقه ضاله وهابيت از ديدگاه عقل و شرع (بسياري از مطالب اين بخش نيز با سند تصويري ارائه گرديده است)
5 – مستبصبرین : معرفی دویست هدایت شده ای که از وهابیت رویگردانده و به مذهب حقه تشیع وارد شده اند (به زبان فارسی و عربی) بهمراه تصویر آنانمقالات:

ارائه متن 120 مقاله در نقد و بررسی وهابیت در موضوعاتی همچون: امامت و ولایت، اهل بیت، بناء قبور، شفاعت، توسل، تحریف قرآن، زنان پیامبر، وحدت، مهدویت، متعه، احادیث (غدیر، قرطاس، ثقلین و …) صحابه، عزاداری و …

مناظرات :

فهرست کاملی از کتابها، جلسات و … از مناظره بین علمای شیعه با علمای اهل سنت و وهابیت

پرسمان :

بیش از 350 عنوان پرسش و پاسخ مفصل و جامع درباره افکار و عقائد وهابیت و دفاع از اعتقادات شیعه بصورت موضوع بندی شده (مانند: امامت و ولایت، خلافت، صحابه، عقائد شیعه، عقائد وهابیت، عصمت، عزاداری، تاریخ اسلام، تراجم، غدیر و ….)

سخنرانی :

ارائه بیش از 1150 فایل صوتی شامل سخنرانی های اساتید حجت السلام نجم الدین طبسی، حجت الاسلام دکتر حسینی قزوینی، حجت السلام حسینی میلانی، حجت السلام خوشنویس، دکتر عصام العماد و… در موضوعات: امام علی (ع)، پیامبر ، امام حسین (ع)، نقد تفکر توحیدی وهابیت، تاریخچه وهابیت، تحریف قرآن، توسل، عصمت، بناء قبور و … که بیش از 330 مورد آنها دارای متن (متن فایل صوتی) نیز می باشد

کلیپ :

ارائه بیش از 2550 کلیپ از سخنرانی ها ، مناظرات، مباحث علمی و… از اساتید شیعه و سنی و علمای وهابی به صورت موضوع بندی شده

اخبار :

ارائه متن لیستی از اخبار (بیش از 2500 خبر) مربوط به فعالیتهای وهابیت در گوشه و کنار جهان با استفاده از منابع سایتهای خبری در بیش از هزار عنوان خبر


امکانات جانبي:
امکان جستجوي سريع در عناوين و متون ، امکان فيش‌برداري از محتويات و چاپ آنها و انتقال آن به برنامه‌ها و محيط‌هاي ديگر از جمله قابليت‌هاي ديگر اين نرم‌افزار است.

نکات:

1 – لطفا قبل از خرید نسبت به صحت عملکرد صحیح برنامه بر روی گوشی خود اطمینان حاصل کرده و سپس نرم افزار را خریداری نمایید (به صورت پیش فرض 3 مطلب اول از هر موضوع رایگان می باشد)
2- برای استفاده از فایل های صوتی و تصویری موجود در بخش سخنرانی و کلیپ ها نیازمند اتصال به اینترنت بوده و بعضا به دلیل مشکل سرعت (از سمت کاربر) و یا مشکل در دسترس نبودن سرور (مراجعه بیش از حد مصرف کنندگان باعث کندی و یا قطعی کوتاه مدت سایت می شود) سبب شده تا عمل دانلود و نصب اطلاعات با مشکل مواجه شود، در این گونه پیشنهاد می گردد در زمانی دیگر نسبت به دریافت اطلاعات تکمیلی برنامه اقدام فرمایید
3 – حجم برنامه در حالت آماده نصب (apk) 38.5 مگابایت
حجم دیتابیس برنامه پس از نصب 94 مگابایت (فایل دیتابیس به صورت زیپ شده 23 مگابایت است که پس از اکستراکت 94 مگابایت می شود)
4- هزینه ارائه شده برای خرید این محصول به هیچ عنوان قابل قیاس با هزینه های تولید آن نبوده و بیشتر بحث نشر محتویات آن (پاسخ به شبهات وهابیت و دفاع از حریم امامت و ولایت) می باشد ، یعنی توجه داشته باشید که بحث تجاری نمی باشد.
و با توجه به تنوع سخت افزار ( انواع موبایل ها) و نرم افزار (نسخه های سیستم عامل اندروید) ممکن است که این برنامه بر روی برخی گوشی ها عملکرد صحیحی نداشته باشد ، لذا تأکید داریم (توجه کنید مجددا عرض می نماییم) حتما قبل از خرید نسبت به صحت عملکرد برنامه بر روی گوشی خود اطمینان حاصل نمایید
و اما نکته پایانی قاعده انتشار نرم افزارهای موبایلی آن است که برنامه های مذکور می بایستی در مارکت ها معتبر ارائه شده (بحث نحوه خرید و اطمینان کاربران از نحوه تعامل با درگاه بانکی و …) تا بتوانند اعتماد لازم برای کاربران را ایجاد کنند
لذا ما (مؤسسه احرار اندیشه) نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برنامه های خود را در دو مارکت کافه بازار و مایکت منتشر می نماییم
و روال خرید نیز به صورت کلی بر عهده مارکت بوده و ما (توسعه دهنده = مؤسسه احرار اندیشه) هیچ کنترلی بر این قسمت نداریم و نحوه عملکرد مارکت ها نیز اینچنین است که بعد از خرید و در پایان ماه (تقریبا حدود 50 درصد مبلغ خرید) را با ما تسویه می نمایند.
لذا اگر هر مشکلی با خرید محصول (از پرداخت هزینه اشتباه، کسر از حساب شما و … تا عدم فعال شدن قفل) داشتید می توانید با بخش پشتیبانی مارکت مذکور ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح و رفع مشکل نمایید.
شماره تلفن پشتیبانی کاربران کافه بازار: 41253000-021 
شماره تلفن پشتیبانی مایکت: 02145637000

توجه: مشکل متداولی که بسیاری از افراد با بخش خرید از مارکت ها دارند، عدم ثبت در اکانت کاربری (در مارکت مذکور) برای آنها می باشد، دقت داشته باشید که پس از خرید یک محصول (هر برنامه ای) کد فعال سازی آن محصول برای شما (در اکانت کاربری شما در مارکت موردنظر) ثبت شده و نامحدوده بار شما می توانید (حتی پس از حذف برنامه و یا بر روی گوشی دیگر) آن برنامه را مجددا نصب نمایید.
وهمچنین از دیگر قابلیت های خرید در مارکت ها، امکان پس دادن برنامه (پس گرفتن مبلغ پرداخت شده) به هر دلیلی (از برنامه خوشتان نیامد و یا عدم عملکرد صحیح برنامه و یا …) می باشد.
اگر شما نیز پس از خرید به هر دلیلی از هزینه پرداخت شده پشیمان شدید می توانید مبلغ خود را (از مارکتی که در آن پرداخت هزینه کردید) پس بگیرید

در پایان باز ، هر سؤال یا پیشنهاد و یا انتقادی در مورد این برنامه داشتید می توانید در بخش نظرات (ذیل همین صفحه) ثبت فرمایید

لطفا قبل از خرید (ویا نصب) برنامه حتما نکات فوق را مطالعه نمایید

لینک دانلود مستقیم برنامه از سایت مؤسسه احرار اندیشه

برنامه موجود در لینک فوق، پشتیبانی فروشش بر عهده مارکت کافه بازار می باشد

4 پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   علیکم السلام
   فعلا امکانات فنی ما محدود بوده، انشاءالله در آتیه برای نسخه های ios هم اقدام می کنیم

   پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   با سلام
   متأسفانه به دلیل برخی سیاست ها و … خاص مارکت های مربوطه (علی الخصوص کافه بازار) با نشر مطالب و محتویات این نرم افزار مخالفت داشته و از انتشار آن جلوگیری کردند
   روابط عمومی
   مؤسسه احرار اندیشه

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *