2023 March 24 - جمعه 04 فروردين 1402
ناکامی به شهادت رساندن شحاته ای دیگر
کد خبر: ١٤٢٤٧ تاریخ انتشار: ٣٠ شهریور ١٣٩٢ - ١٠:١٤ تعداد بازدید: 2837
ناکام گذاشتن به شهادت رساندن شحاته ای دیگر این بار به بهانه جشن میلاد امام رضا (ع) در مصر+تصویر
ناکامی به شهادت رساندن شحاته ای دیگر

تعداد زیادی از عناصر سلفی روز دوشنبه منزل یکی دیگر از رهبران شیعه منطقه جیزه به نام فرحات محمد علی را محاصره کردند و منزل وی را مورد پرتاب مداوم سنگ قرار دادند تا مانع از خروج اهالی خانه و شرکت آنها در جشن میلاد امام رضا علیه السلام شوند.

سرتیپ محمود فاروق رییس اداره تحقیقات جیزه مصر دراظهاراتی اعلام کرد: ماموران امنیتی مانع از تکرار یک جنایت دیگر در حق شیعیان منطقه ابومسلم شده اند.

تعداد زیادی از عناصر سلفی روز دوشنبه منزل یکی دیگر از رهبران شیعه منطقه جیزه به نام فرحات محمد علی را محاصره کردند و منزل را پرتاب مداوم سنگ مورد هدف قرار دادند تا مانع از خروج اهالی خانه و شرکت آنها در جشن میلاد امام رضا علیه السلام شوند.

اما این بار نیروهای امنیتی مصر نگذاشتند بار دیگر شهادت فاجعه بار حسن شحاته تکرار شود و با اقدام به موقع خود به این محاصره بدون هیچ تلفاتی پایان دادند.

فرحات محمد علی در سخنانی اظهار داشت: یک شکایت رسمی بر علیه کسانی که منزل وی را محاصره کرده اند تنظیم شده است، وی این اقدام را تکمیل جنایت دو ماه قبل سلفی ها در حق شهید حسن شحاته و چهار تن از یارانش برشمرد و شرکت در جشن میلاد امام رضا علیه السلام را فقط بهانه ای از سوی سلفی ها توصیف نمود.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | درباره ما | آرشیو | پیوندها | RSS
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه