2023 March 24 - جمعه 04 فروردين 1402
عامل جنایت جاده الرمادی را بشناسید
کد خبر: ١٣٧١٠ تاریخ انتشار: ٢٣ شهریور ١٣٩٢ - ١٣:٢٥ تعداد بازدید: 4488
عامل جنایت جاده الرمادی را بشناسید

چندی پیش تروریست های القاعده در عراق 3 راننده کامیون را در جاده ترانزیت عراق به سوریه در استان الانبار در کمال خونسردی به قتل رسانده و فیلم آن را منتشر کردند.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، تروریست های گروه تروریستی "اسود الانبار" (شیران استان الانبار!) وابسته به "دولت اسلامی عراق و شام" (شاخه القاعده در عراق) از اعدام 3 راننده سوری را در اتوبان شهر "الرمادی" فیلم برداری کرده و آن را در اینترنت منتشر کردند. در این جنایت هولناک، تروریست ها این انسان های بیگناه را تنها به دلیل علوی بودن به قتل می رسانند.

عامل این جنایت هولناک "شاکر وهیب الفهداوی" سرکرده گروه تروریستی اسود الانبار است.

پس از پیاده کردن این 3 راننده کامیون، یکی از تروریست ها از آنها می پرسد که آیا شیعه هستند یا سنی؟ آنها که متوجه موضوع شده اند از ترس جان خود می گویند سنی هستند اما هنگامی که با سماجت یکی از عناصر القاعده و سئوال های دینی او مواجه می شوند می گویند که کاری به این مسائل نداشته و فقط در تلاش هستند تا لقمه نانی برای خانواده خود ببرند.این عضو القاعده سپس از آنها می پرسد که نماز صبح چند رکعت است؛ در پاسخ این 3 راننده که به نظر می آید می خواهند به این تروریست عضو القاعده بفهمانند که اهمیتی به اختلافات مذهبی مورد نظر تکفیری ها نمی دهند، جوابهای پراکنده و نادرستی می دهند.

این تروریست به دوستان خود می گوید که اینها "نصیری" (علوی) هستند. سپس آنها را به شانه خاکی جاده کشانده و از پشت آنها را به رگبار می بندد.

انتشار فیلم این جنایت که در غرب عراق رخ داده است بار دیگر نگرانی ها از قدرت گرفتن القاعده در عراق را تشدید کرده است. تروریست ها در ادامه این فیلم که با هدف نشان دادن قدرت القاعده تهیه شده است رو به دوربین می گوید: نوری مالکی (نخست وزیر عراق) و هوادارانش و کسانی که مدعی هستند جاده های بین المللی بغداد، دمشق و امان را امن کرده اند، ببینند .. این هم امنیت.

no pictureShare
* نام:
ایمیل:
* نظر:

آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | درباره ما | آرشیو | پیوندها | RSS
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه