2023 March 24 - جمعه 04 فروردين 1402
مؤسسه احرار اندیشه
شهرک نشینان صهیونیستی شهر "راموت" که در سرزمین های اشغالی قرار دارد و در نزدیکی بیت المقدس است، بامداد روز دوشنبه به یکی از مساجد مسلمانان فلسطین حمله کردند.
بر اثر این حمله، بخشی از این مسجد در آتش سوخت و به تعدادی از خودروهای نمازگزاران که مقابل مسجد پارک شده بود نیز آسیب دیدند.
اسراييل:شيعه دشمن اول ماست نه گروه هاي تکفيري
پيشتر از اين نيز اظهارات و مواضعي مشابه از فرماندهان ارشد اسراييل شنيده شده است، آنها نيز از عملکرد گروه هاي تکفيري در سوريه اظهار رضايت و خشنودي نموده اند و در مقابل از ايران و حزب الله به ناخرسندي ياد کرده اند، و اين همان مسئله اي است که باعث مي شود اسراييل شيعه را دشمن بزرگ خود بداند و در جهت نابودي آن با کمک گروه هاي تکفيري هر چه بيشتر بکوشد، و نيز همين مسئله دشمني با تشيع باعث شد که اسراييل از فتواهاي قتل شيعيان و وصف خطرناک تر بودن آنها از يهود خوشحال شود و از آن استقبال کند.
«هدا گابلر» تئاتر يا هوسبازي
ترويج و عادي‌سازي اباحه‌گري و ابتذال‌بخشي از محورهاي نمايش «هدا گابلر» است كه از 15 دي ماه براي عموم مردم در تئاتر شهر تهران در حال نمايش است. نمايش «هدا گابلر» كه به نويسندگي و كارگرداني «وحيد رهباني» به محلي براي ترويج اباحه‌گري، ابتذال ...
تفکرات کابالائيستي در تلويزيون ايران
شبکه پنج سيماي جمهوري اسلامي ايران (شبکه تهران) در اقدامي عجيب، با پخش فيلم سينمايي " ئي تي" به کارگرداني "استيون اسپيلبرگ" کارگردان کاباليست هاليوود، به ترويج عقايد فرقه ضاله کافران بي خدا (رائيل) پرداخت. اين فيلم که با حمايت دولت آمريکا و پنتاگون ساخته شده است، ...
هدا گابلرها در راهند!
مديران فرهنگي بايد پاسخ دهند، هدا گابلرها در راهند! هدا گابلر نمايشي است، که اجراي آن تعجب نيروهاي ارزشي را برانگيخته و حتي بدون درنظر گرفتن محتوا در فرم اجرايي نيز بسياري از ارزش‌هاي اسلامي و فقهي ما را ناديده گرفته است مشرق- سال‌هاست که از سوي دشمنان توطئه‌هايي ...
اخلاق در آيين يهود (3)
نخستين آثار نظام مند اخلاق يهودي در قرون وسطا تحت تأثير تفکر فلسفي يونان شکل گرفت که از طريق ترجمه ي عربي و توسط مسلمانان به انديشه ي يهودي رسيده بود.در واقع، يهوديان ديدگاه هاي اخلاقي خويش را دوباره به صورت نظام مند عقلاني و حتي علمي به وجود آوردند.
اخلاق در آيين يهود (2)
بر خلاف نظام اخلاقي فلسفه ي يونان که به دنبال تعريف فضايل متفاوت است (چه کسي شجاع، سخي، عادل و ...است)، کتاب مقدس از هر کس مي خواهد کار خوب انجام دهد؛ نسبت به دوستش با فضيلت رفتار کند و دغدغه ي اين کتاب، تعريف هاي مختصر نيست.
اخلاق در آيين يهود (1)
خلاق جوهره ي يهوديت است؛ اما با توجه به مشکلات مطرح شده درباره ي باب اخلاق يهودي، يافتن تعريفي جامع از اخلاق يهودي ممکن نيست. بااين حال، مجموعه ي گسترده و پر ارزشي وجود دارد که «اخلاق يهودي» ناميده مي شود.
گسترش فرقه کاباليسم
از آغاز شکل‌گيري سينما در سواحل شرقي آمريکا، يهوديان و صهيونيست‌ها قدرت آن را دريافتند و با گسترش فعاليت‌ها در ساحل غربي، شهرک هاليوود را تأسيس کردند. آن‌ها هر روز بيش از پيش در آن‌جا سرمايه‌گذاري مي‌کردند تا اين که توانستند لقب «سلطان سينما» را به خود اختصاص ...
تازه های خبری
اوقات شرعی
آمار بازدیدکنندگان
آنلاین: 3
امروز: 0
دیروز: 0
این ماه: 0
مجموع: 280237صفحه اصلی | تماس با ما | درباره ما | آرشیو | پیوندها | RSS
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه