2023 June 5 - دوشنبه 15 خرداد 1402
اظهارات توهین آمیز به شیعیان
کد خبر: ١٩٦٣٠ تاریخ انتشار: ٠٢ بهمن ١٣٩٢ - ١٥:٥٤ تعداد بازدید: 3891
اظهارات توهین آمیز خواننده سابق سلفی در خصوص شیعیان پس از انفجار ضاحیه
اظهارات توهین آمیز به شیعیان

فضل شاکر در ابتدا یک خواننده بود اما پس از صدور فتوای جهاد در سوریه و با حمایت جریانهای سلفی وهابی و افراطی پشتیبانی خود را از تروریستهای مخالف نظام سوریه اعلام کرد و به مبلغ تکفیری و عامل فتنه در لبنان "احمد الاسیر" پیوست. وی در پی پیوستن به گروهک تروریست های افراطی ، در خصوص چندین پرونده جنجالی قتل و آشوب مورد اتهام است.

"فضل شاکر" مطرب سابق و تحت تعقیب لبنانی پس از نفجار امروز "حاره حریک" در ضاحیه بیروت اظهارات توهین آمیزی را بر صفحه شخصی تویتر خود نوشت.

این مطرب سابق پس از انفجار و شهادت و زخمی شدن دهها شیعه در اثر این اقدام تروریستی در اظهاراتی بسیار توهین آمیز نسبت به شیعه در صفحه شخصی اینترنتی اش نوشت: من واقعا به این اقدام شیران سلفی در زباله دان ضاحیه جنوبی افتخار می کنم؛ وی در توهینی بزرگتر شیعیان را خوک خواند و افزود: حزب الله نخواهد توانست از خوک های شیعه اش حمایت کند.

فضل شاکر در ابتدا یک خواننده بود اما پس از صدور فتوای جهاد در سوریه و  با حمایت جریانهای سلفی وهابی و افراطی پشتیبانی خود را از تروریستهای مخالف نظام سوریه اعلام کرد و به مبلغ  تکفیری و عامل فتنه در لبنان "احمد الاسیر" پیوست. وی در پی پیوستن به گروهک تروریست های افراطی ، در خصوص چندین پرونده جنجالی قتل و آشوب مورد اتهام است.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | درباره ما | آرشیو | پیوندها | RSS
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه