2023 June 5 - دوشنبه 15 خرداد 1402
اقدام يک دانش آموز شيعه مقابل يک انتحاري
کد خبر: ١٩٢٥٥ تاریخ انتشار: ١٨ دي ١٣٩٢ - ١١:٥٨ تعداد بازدید: 3861
اقدام شجاعانه يک دانش آموز شيعه مقابل يک انتحاري
اقدام يک دانش آموز شيعه مقابل يک انتحاري

یک عامل انتحاری، خود را در مقابل مدرسه پسرانه دولتی منفجر کرد که در پی آن یک دانش آموز 14 ساله بنام «اعتزاز حسن» به شهادت رسيد.

اخبار رسيده از کشور پاکستان حاکي از آن است که یک عامل انتحاری با منفجر کردن خود در نزدیکي مدرسه ‌ای در شمال غرب پاکستان، یک دانش آموز شیعه را به شهادت رساند.
گفته مي شود بر اثر اين عمليات انتحاري، دو دانش آموز ديگر نيز زخمي شده و به بيمارستان منتقل شدند.
قابل ذکر است، این انفجار در نزدیکی مدرسه‌ ای پسرانه در منطقه شیعه ‌نشین "ابراهیم زی" در شهر "هنگو" رخ داد و تا به اين لحظه هیچ گروهی مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده نگرفته است.

در همين راستا "افتخار احمد" رییس پلیس منطقه "ابراهيم زي" ضمن تأييد اين خبر، در این ‌باره گفت: یک عامل انتحاری، خود را در مقابل مدرسه پسرانه دولتی منفجر کرد که در پی آن یک دانش آموز 14 ساله بنام «اعتزاز حسن» به شهادت رسيد.

وی در ادامه افزود: این عامل انتحاری تلاش کرد تا خود را به داخل مدرسه برساند تا در آنجا خود را منفجر و تعداد بيشتري از دانش آموزان را به شهادت برساند اما تحقيقات و بررسي هاي انجام شده نشان مي دهد که "اعتزاز حسن" هنگامي که متوجه قضیه شد، از ورود وی جلوگیری کرد.

"افتخار احمد" همچنين گفت: هنگامی که عامل انتحاري موفق نشد به هدف خود برسد و وارد مدرسه شود، جلوی درب ورودی مدرسه خود را منفجر کرد که منجر به شهادت این دانش آموز و زخمی شدن چند تن دیگر شد.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | درباره ما | آرشیو | پیوندها | RSS
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه