2023 June 5 - دوشنبه 15 خرداد 1402
فتوای جهاد نکاح زن شوهردار صادر شد!!!
کد خبر: ١٥٠٤٥ تاریخ انتشار: ١٥ مهر ١٣٩٢ - ١٩:٣٧ تعداد بازدید: 3147
یک مبلغ وهابی جهاد نکاح برای زن متاهل به شرط عدم علم شوهر را جائز دانست
فتوای جهاد نکاح زن شوهردار صادر شد!!!

یک مبلغ وهابی جهاد نکاح برای زن متاهل به شرط عدم علم شوهر را جائز دانست و تاکید کرد: این شرط مخفی کاری به این خاطر است که احساسات شوهر را جریحه دار نسازد اما اگر شوهر قبول کند که همسرش با یک مجاهد نکاح کند، عمل زن خالص برای خداوند عز و جل است!!

 «شیخ خباب مروان الحمد» مبلغ وهابی مقیم فلسطین "جهاد نکاح" را برای زن شوهردار به شرط آنکه شوهر نداند، جائز دانست.

این شیخ وهابی افزود: برای زن مجاهدی که برای جهاد در راه خدا روشی را اتخاذ کرده جائز است با غیر شوهر خود در عرصه های جهاد؛ نکاح کند به شرطی که شوهرش به آن علم نداشته باشد.

وی در ادامه گفته است: این شرط مخفی کاری به این خاطر است که احساسات شوهر را جریحه دار نسازد اما اگر شوهر قبول کند که همسرش با یک مجاهد نکاح کند، عمل زن خالص برای خداوند عز و جل است!!

گفتنی است چندی پیش نیز «ناصر العمر» که یکی از شیوخ کینه توز وهابی است و همواره از جهاد نکاح در سوریه سخن گفته این بار فتوای جهاد نکاح مجاهدان سوریه با خواهران خود را صادر کرد!

این شیخ وهابی که در شبکه سلفی "وصال" سخن می گفت ، و پایگاه اطلاع رسانی حدث نیوز هم آن انتشار داده ، گفته است که مجاهدین مسلح می توانند در غیاب زنان مجاهد نامحرم، با محارم خود عقد ازدواج بخوانند!!

«شیخ محمد العریفی» كه فتوای جهاد نكاح را صادر كرده است، بعد از اینكه فتوای او در محافل عربی و اسلامی جنجال به پا كرد، حرفش را پس گرفت و در چندین تریبون مدعی شد كه وی چنین فتوایی را صادر نكرده است.

درحالی كه العریفی پس از جنجال به پا شده فتوای خود را پس گرفته، كسانی كه این فتوا موجب خرسندی آنان شده و به آن عمل می کنند، به حرام شدن آن متقاعد نشدند و هنوز هم برخی از مفتی های کینه توز همچون «شیخ خباب مروان الحمد» و «ناصر العمر» افکار سلفی و وهابی خود را به تروریستهای سوریه القا می کنند.Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

آخرین مطالب


صفحه اصلی | تماس با ما | درباره ما | آرشیو | پیوندها | RSS
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه