پیش درآمد

از دیر باز تا کنون همواره کسب علم و دانش و تبلیغ و ترویج آن مورد عنایت و تاکید بزرگان و اندیشمندان اسلامی بوده است. به گونه ای که پیامبرگرامی اسلام(ص) در کلامی گوهر بار طلب علم و دانش را بر هر مرد و زن مسلمان واجب می دانند.
« طلب العلم فریضه علی کل مسلم و مسلمه»

از آنجا که دستیابی به علوم و بهره وری از گنجینه های حکمت و دانش متناسب با هر عصر و زمان، ابزاری را می طلبد. بی شک در دوران حاضر، رایانه به عنوان مفید ترین و کارآمد ترین وسیله و ابزار اطلاع رسانی، با توان سرعت و دقت بالای خود توجه پژو هشگران و محققان جهان را به خود معطوف داشته است.

مؤسسه افزاری احرار اندیشه به منظور نشر معارف و علوم اسلامی و انسانی، در راستای فرمایشات و تاکیدات گرانقدر مقام معظم رهبری (دام عزه) بر لزوم جنبش نرم افزاری و روی آوری به علوم روز و مدرن، و با همکاری جمعی از نیروهای متخصص، متدیّن و متعهّد به آرمانهای امام(ره)، مقام معظم رهبری(حفظه الله) و انقلاب اسلامی در سال نوآوری و شکوفایی علنا آغاز به کار نموده است.

این مجموعه خدوم و نواندیش، به لطف خداوند متعال و عنایات خاصه امام عصر(عج) و همکاری بسیار خوب و صمیمانه اساتید حوزه و دانشگاه و تلاش، جدیّت و نوآوری گروههای پژوهشی، فرهنگی، طراحی و فنی و مهندسی خویش توانسته است در همین ابتدای کار نتایج و حاصل علم و ایمان همکاران خود را بوضوح نظاره گر باشد و با افتخار هر چه تمام تر محصولات و آثار ارزشمند خویش را به جامعه علم و دانش و مردم فهیم ایران اسلامی تقدیم نماید.

تلفن: ۰۲۵۳۷۸۳۲۳۸۱